Direktorių papeikimų taisyklės.

Go down

Direktorių papeikimų taisyklės.

Rašyti by Lucas_Washingtonc on Št. 10 31, 2015 11:57 am

Direktorių ir jų pavaduotojų papeikimų taisyklės


1. Papeikimą kūrti, kaip nauja tema „Papeikimai direktoriams“ skiltį.
2. Papeikimo pavadinimas privalo atitikti turinį. Jeigu peikiate „Taksistų direktorių“ tai temos pavadinime ir rašykite „Peikiu Taksistų direktorių“. Jeigu peikiate tam tikra frakcija: nusikalstamos grupuotės ; teisėsauga ; komercinės įmonės. Tai ir pavadinime turi būti „Peikiu teisėsauga“ ir panašiai. Galima temos pavadinime įrašyti Direktoriaus Vardą, pavardę arba rašyti visą formą. „Peikiu Titas_Uzi Taksistų direktorių“
3. Papeikimo pavadinime ar jo turinyje negali būti necenzūrinės leksikos.
4. Peikti be pagrįstų įrodymų neverta.
5. Į papeikimus atsako DP, direktorius ar jo pavaduotojas bei peikiantysis. Kiti asmeniai gali komentuoti tik tuo atveju, jeigu turi kažką svarbaus pasisakyti, kas padėtų mums patikrinti sėkmingai papeikimą. Jeigu ir pasakysite išsamiai, tačiau tai tik užims pranešimą temoje ir mums tas nepadės, gausite įspėjimų forume.
6. Direktorius ar jo pavaduotojas į papeikimą turi atsakyti per 24 valandas, kad ir koks jis be būtų. Nebent tai padaro greičiau DP, kai būna visiškai beprasmis papeikimas.
7. Būtina rašyti papeikimą pagal nurodytą anketą, laikytis pūnktų esančių prie jos.
8. Papeikime esantys įrodymai negali viršyti 24 valandų senumo, laikas skaičiuojamas nuo tada, kada įrodymai yra išsaugomi, o ne nuo temos sukūrimo.
9. Laikytis kitų bendrųjų Diskusijų forumo taisyklių, taip pat rekomenduojama laikytis ir "Direktoriai" skilties taisyklių.
10. Už pavaduotojus atsako direktorius.
avatar
Lucas_Washingtonc
Admin

Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2015-10-30
Age : 20
Miestas : Kaunas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vsfg.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume